FARMSERVICE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 613 | 2 053 | 2 038 | 2 146 | 11 004 | 9 902 |
| Neobežný majetok spolu | 47 812 | 32 557 | 16 673 | 9 596 | 1 027 | 0 |
| Spolu majetok | 54 616 | 34 624 | 18 711 | 11 742 | 12 031 | 9 902 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 46 946 | 30 652 | 13 416 | 10 585 | 10 538 | 9 374 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -32 871 | -13 856 | -36 056 | -34 070 | -34 070 | -37 400 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 541 | -22 199 | 1 324 | -4 866 | -4 530 | -2 165 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 35 000 | 35 027 | 35 027 | 35 093 | 35 093 | 35 093 |
| Vlastné imanie spolu | 7 670 | 3 972 | 5 295 | 1 157 | 1 493 | 528 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 174 297 | 119 263 | 19 300 | 3 195 | 5 237 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 998 | -21 193 | 1 474 | -4 733 | -4 043 | -1 686 |
| EBITDA | 17 022 | -5 937 | 9 472 | 2 344 | -508 | -659 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 541 | -22 199 | 1 324 | -4 866 | -4 190 | -1 825 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 541 | -22 199 | 1 324 | -4 866 | -4 530 | -2 165 |
| Osobné náklady | 41 469 | 33 715 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 15 024 | 15 256 | 7 998 | 7 077 | 3 535 | 1 027 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FARMSERVICE s.r.o.
Prehľad
FARMSERVICE s.r.o. (IČO 52001890) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Okoč. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 2 165 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 902 € a vlastné imanie 528 € (miera samofinancovania 5,3 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.