Anvis stav, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 5 978 | 8 117 | 17 567 | 13 629 | 38 927 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 21 542 | 16 542 | 11 042 |
| Spolu majetok | 5 978 | 8 117 | 39 109 | 30 171 | 49 969 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 209 | 590 | 21 390 | 15 002 | 36 010 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 594 | 566 | 2 337 | 12 220 | 9 669 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -825 | 1 758 | 10 193 | -2 551 | -1 210 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 203 | 189 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 769 | 7 527 | 17 719 | 15 169 | 13 959 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 998 | 2 779 | 198 195 | 230 574 | 157 696 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -768 | 2 070 | 13 168 | 925 | 1 861 |
| EBITDA | -768 | 2 070 | 13 626 | 5 925 | 7 361 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -816 | 2 068 | 12 934 | -2 551 | -250 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -825 | 1 758 | 10 193 | -2 551 | -1 210 |
| Osobné náklady | 1 689 | 0 | 10 239 | 12 006 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 458 | 5 000 | 5 500 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Anvis stav, s.r.o.
Prehľad
Anvis stav, s.r.o. (IČO 52002705) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Vidiná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných elektrických zariadení (SK NACE 2790). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 157 696 €, čo je o 31,6 % menej ako rok predtým (230 574 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 94,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 210 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 969 € a vlastné imanie 13 959 € (miera samofinancovania 27,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.