QMARK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 642 | 12 816 | 6 063 | 22 192 | 20 262 | 21 886 |
| Neobežný majetok spolu | 6 458 | 3 547 | 20 831 | 10 763 | 6 903 | 7 429 |
| Spolu majetok | 12 165 | 16 450 | 27 140 | 33 071 | 27 461 | 29 719 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 923 | 2 166 | 13 341 | 14 052 | 13 164 | 10 762 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 346 | 242 | 9 285 | 8 799 | 14 018 | 9 752 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 104 | 9 042 | -486 | 5 220 | -4 721 | 4 205 |
| Vlastné imanie spolu | 5 242 | 14 284 | 13 799 | 19 019 | 14 297 | 18 957 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 370 | 25 555 | 12 836 | 41 071 | 46 862 | 67 862 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 104 | 10 930 | 844 | 7 733 | -4 095 | 5 780 |
| EBITDA | -1 728 | 13 840 | 3 444 | 17 801 | -235 | 10 944 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 104 | 10 748 | -427 | 6 498 | -4 381 | 5 184 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 104 | 9 042 | -486 | 5 220 | -4 721 | 4 205 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 376 | 2 910 | 2 600 | 10 068 | 3 860 | 5 164 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: QMARK s.r.o.
Prehľad
QMARK s.r.o. (IČO 52005861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 67 862 €, čo je o 44,8 % viac ako rok predtým (46 862 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 19,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 205 € (6,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 29 719 € a vlastné imanie 18 957 € (miera samofinancovania 63,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.