LUZPIRAT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 281 | -24 408 | 12 540 | 35 987 | 52 399 | 102 809 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 45 833 | 53 201 | 38 298 | 22 697 | 49 830 |
| Spolu majetok | 14 281 | 21 425 | 65 741 | 74 285 | 75 096 | 152 639 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | -10 439 | 17 497 | 50 427 | 54 831 | 31 995 | 108 049 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 27 788 | 19 733 | -1 072 | 8 544 | 14 340 | 37 287 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 068 | -20 805 | 11 386 | 5 682 | 23 415 | 1 489 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 228 | 346 | 814 |
| Vlastné imanie spolu | 24 720 | 3 928 | 15 314 | 19 454 | 43 101 | 44 590 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 114 | 44 504 | 98 145 | 138 218 | 132 067 | 135 874 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 990 | -18 933 | 13 714 | 13 644 | 33 448 | 15 311 |
| EBITDA | -7 990 | -18 933 | 28 387 | 30 908 | 51 185 | 49 755 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 068 | -20 805 | 12 905 | 6 740 | 28 321 | 2 736 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 068 | -20 805 | 11 386 | 5 682 | 23 415 | 1 489 |
| Osobné náklady | 264 | 1 519 | 2 442 | 3 968 | 3 280 | 3 346 |
| Odpisy | 0 | 0 | 14 673 | 17 264 | 17 737 | 34 444 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 1 542 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LUZPIRAT s.r.o.
Prehľad
LUZPIRAT s.r.o. (IČO 52008819) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 135 874 €, čo je o 2,9 % viac ako rok predtým (132 067 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 312 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 489 € (1,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 346 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 152 639 € a vlastné imanie 44 590 € (miera samofinancovania 29,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.