BOUSKA BJ s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 4 533 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 109 111 | 168 043 | 219 836 | 269 006 | 336 150 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -40 467 | 1 411 | 4 021 | 14 985 | 16 860 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 1 411 | 5 432 | 20 417 |
| Spolu majetok | 17 907 | 20 163 | 20 580 | 37 390 | 57 448 |
| Záväzky spolu | 8 374 | 9 219 | 5 615 | 7 440 | 15 171 |
| Vlastné imanie spolu | 9 533 | 10 944 | 14 965 | 29 950 | 42 277 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BOUSKA BJ s.r.o.
Prehľad
BOUSKA BJ s.r.o. (IČO 52031977) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 8 rokov. Sídlo podľa registra: Bardejov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 336 150 €, čo je o 25,0 % viac ako rok predtým (269 006 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 16 860 € (5,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 7 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 35 058 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 57 448 € a vlastné imanie 42 277 € (miera samofinancovania 73,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.