JANTE s. r. o.Aktívna

IČO 52047806Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

8 980 €-22,7%
Tržby 2024
-22,5%
Priemerná ročná zmena 2019–2024
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.201920202021202220232024
Prehľad účtovných závierok2019–2024
201920202021202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu21 66424 76127 90026 59029 66831 059
Neobežný majetok spolu2 1861 56193631200
Spolu majetok23 85026 32228 83626 90229 66831 059
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu4 0971 190790243495561
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-5714 25319 63122 54721 15923 673
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)14 8105 3792 915-1 3882 5141 325
Fondy a ostatné vlastné imanie—500500500500500
Vlastné imanie spolu19 75325 13228 04626 65929 17330 498
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)32 08217 50510 2543 92411 6118 980
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti18 7926 4513 569-1 2822 8761 789
EBITDA19 1057 0764 194-6573 1881 789
Výsledok hospodárenia pred zdanením18 7496 3273 462-1 3882 7561 665
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie14 8105 3792 915-1 3882 5141 325
Osobné náklady000000
Odpisy3136256256253120
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: JANTE s. r. o.

Prehľad

JANTE s. r. o. (IČO 52047806) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 8 980 €, čo je o 22,7 % menej ako rok predtým (11 611 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 22,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 1 325 € (14,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 31 059 € a vlastné imanie 30 498 € (miera samofinancovania 98,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

JANTE s. r. o. – IČO 52047806 — icoprofil.sk