Stavby AD, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 98 479 | 125 038 | 73 762 | 109 671 | 113 211 |
| Neobežný majetok spolu | 43 298 | 50 538 | 99 252 | 69 846 | 62 107 |
| Spolu majetok | 141 777 | 175 576 | 173 014 | 179 517 | 175 318 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 64 234 | 62 770 | 41 773 | 48 651 | 12 213 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 719 | 29 843 | 65 106 | 83 541 | 126 190 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 124 | 35 263 | 18 435 | -375 | -10 785 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 42 700 | 42 700 | 42 700 | 42 700 | 42 700 |
| Vlastné imanie spolu | 77 543 | 112 806 | 131 241 | 130 866 | 163 105 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 493 469 | 565 650 | 480 467 | 136 671 | 3 874 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 860 | 46 886 | 24 978 | 1 400 | -10 304 |
| EBITDA | 22 324 | 58 563 | 41 552 | 16 201 | -2 565 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 857 | 45 908 | 24 629 | 727 | -10 445 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 124 | 35 263 | 18 435 | -375 | -10 785 |
| Osobné náklady | 90 602 | 51 456 | 73 455 | 23 213 | 0 |
| Odpisy | 7 464 | 11 677 | 16 574 | 14 801 | 7 739 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Stavby AD, s. r. o.
Prehľad
Stavby AD, s. r. o. (IČO 52051811) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 874 €, čo je o 97,2 % menej ako rok predtým (136 671 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 70,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 10 785 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 175 318 € a vlastné imanie 163 105 € (miera samofinancovania 93,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.