B. S. R. Cars, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 134 | 7 202 | 3 125 | 11 401 | 10 402 | 10 984 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 7 140 | 0 | 0 | 9 712 |
| Spolu majetok | 10 134 | 7 202 | 10 265 | 11 401 | 10 402 | 20 696 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 384 | 3 132 | 3 974 | 4 668 | 4 500 | 8 665 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -784 | -3 265 | -5 945 | -3 724 | -3 304 | -4 598 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 481 | -2 680 | 2 221 | 442 | -831 | 6 129 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 15 | 15 | 15 | 15 | 37 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 750 | 4 070 | 6 291 | 6 733 | 5 902 | 12 031 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 410 | 19 170 | 29 500 | 17 225 | 10 180 | 22 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 366 | -2 541 | 2 515 | 538 | -394 | 6 627 |
| EBITDA | -2 366 | -2 541 | 2 976 | 1 488 | -394 | 9 515 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 481 | -2 680 | 2 387 | 442 | -491 | 6 528 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 481 | -2 680 | 2 221 | 442 | -831 | 6 129 |
| Osobné náklady | 0 | 608 | 811 | 805 | 811 | 811 |
| Odpisy | 0 | 0 | 461 | 950 | 0 | 2 888 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: B. S. R. Cars, s. r. o.
Prehľad
B. S. R. Cars, s. r. o. (IČO 52063313) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Soblahov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 000 €, čo je o 116 % viac ako rok predtým (10 180 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 129 € (27,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 811 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 696 € a vlastné imanie 12 031 € (miera samofinancovania 58,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.