SPE019, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 103 758 | 123 674 | 133 940 | 138 449 | 142 817 | 150 951 |
| Neobežný majetok spolu | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Spolu majetok | 153 758 | 173 674 | 183 940 | 188 449 | 192 817 | 200 951 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 99 874 | 125 035 | 130 241 | 135 590 | 136 812 | 141 345 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -333 | -1 116 | -1 186 | -1 301 | -2 141 | 1 006 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -783 | -5 245 | -115 | -840 | 3 146 | 3 600 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
| Vlastné imanie spolu | 53 884 | 48 639 | 53 699 | 52 859 | 56 005 | 59 606 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 033 | 0 | 0 | -537 | -504 | -517 |
| EBITDA | -1 033 | 0 | 0 | -537 | -504 | -517 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -783 | -5 245 | -70 | -621 | 4 587 | 4 574 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -783 | -5 245 | -115 | -840 | 3 146 | 3 600 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SPE019, s. r. o.
Prehľad
SPE019, s. r. o. (IČO 52068081) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 600 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 200 951 € a vlastné imanie 59 606 € (miera samofinancovania 29,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.