Immocap Podchod, s. r. o.Aktívna

IČO 52081184Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2018Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

838 215 €+4,8%
Tržby 2025
+6,4%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0250 tis.500 tis.750 tis.1 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 mil.4 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu361 031391 430458 248684 535789 949928 262
Neobežný majetok spolu2 649 2652 314 2052 009 4521 671 9991 495 2441 337 650
Spolu majetok3 030 0102 744 2932 514 5652 372 4082 289 1592 265 912
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu3 278 4942 400 0212 182 6271 965 2411 784 2261 587 906
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-120 916-267 395-392 159-414 708-405 202-238 003
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-146 479-124 764-22 54910 006167 199183 547
Fondy a ostatné vlastné imanie—720 763720 763720 763721 263721 263
Vlastné imanie spolu-262 395333 604311 055321 061488 260671 807
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)614 399625 517831 730788 364799 862838 215
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-61 803-30 34848 406127 124277 408307 259
EBITDA273 499304 961385 167464 577463 694480 919
Výsledok hospodárenia pred zdanením-146 479-124 764-22 54910 006181 394243 640
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-146 479-124 764-22 54910 006167 199183 547
Osobné náklady000000
Odpisy335 302335 309336 761337 453186 286173 660
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Immocap Podchod, s. r. o.

Prehľad

Immocap Podchod, s. r. o. (IČO 52081184) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 838 215 €, čo je o 4,8 % viac ako rok predtým (799 862 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 183 547 € (21,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 265 912 € a vlastné imanie 671 807 € (miera samofinancovania 29,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Immocap Podchod, s. r. o. – IČO 52081184 — icoprofil.sk