Medisil s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 392 078 | 231 608 | 241 812 | 272 881 | 318 554 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 83 618 | 30 388 | 60 352 | 79 978 | 70 996 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 461 | 96 079 | 126 467 | 186 819 | 266 797 |
| Spolu majetok | 470 829 | 552 950 | 593 640 | 734 579 | 767 169 |
| Záväzky spolu | 369 250 | 420 983 | 401 321 | 462 282 | 423 236 |
| Vlastné imanie spolu | 101 579 | 131 967 | 192 319 | 272 297 | 343 933 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Medisil s.r.o.
Prehľad
Medisil s.r.o. (IČO 52083691) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: preprava pacientov sanitnými vozidlami (SK NACE 8692). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 318 554 €, čo je o 16,7 % viac ako rok predtým (272 881 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 24,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 70 996 € (22,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 122 487 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 767 169 € a vlastné imanie 343 933 € (miera samofinancovania 44,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.