AG Solutions, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 280 | 11 915 | 11 052 | 24 230 | 11 754 | 44 809 |
| Neobežný majetok spolu | 5 216 | 7 198 | 27 784 | 19 491 | 40 809 | 26 359 |
| Spolu majetok | 18 496 | 19 113 | 38 836 | 43 721 | 52 563 | 71 168 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 463 | 6 222 | 25 655 | 24 973 | 32 266 | 44 712 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 366 | 896 | 1 754 | 2 044 | 7 611 | 9 160 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 530 | 858 | 290 | 5 567 | 1 549 | 6 159 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 6 137 | 6 137 | 6 137 | 6 137 | 6 137 | 6 137 |
| Vlastné imanie spolu | 12 033 | 12 891 | 13 181 | 18 748 | 20 297 | 26 456 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 47 043 | 57 351 | 60 244 | 66 985 | 67 925 | 26 559 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 699 | 1 087 | 1 302 | 8 392 | 2 725 | 7 143 |
| EBITDA | 2 388 | 3 005 | 12 835 | 19 768 | 21 709 | 27 163 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 699 | 1 086 | 586 | 7 892 | 2 523 | 7 141 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 530 | 858 | 290 | 5 567 | 1 549 | 6 159 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 19 962 | 861 | 289 | 0 |
| Odpisy | 1 689 | 1 918 | 11 533 | 11 376 | 18 984 | 20 020 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AG Solutions, s.r.o.
Prehľad
AG Solutions, s.r.o. (IČO 52091066) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 26 559 €, čo je o 60,9 % menej ako rok predtým (67 925 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 159 € (23,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 71 168 € a vlastné imanie 26 456 € (miera samofinancovania 37,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.