Galisima, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 41 729 | 15 652 | 15 734 | 65 | 38 | 34 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 41 729 | 15 652 | 15 734 | 65 | 38 | 34 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 53 018 | 38 875 | 38 946 | 23 422 | 23 775 | 24 235 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 492 | -16 289 | -28 223 | -28 212 | -28 357 | -28 737 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 797 | -11 934 | 11 | -145 | -380 | -464 |
| Vlastné imanie spolu | -11 289 | -23 223 | -23 212 | -23 357 | -23 737 | -24 201 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 41 953 | 32 471 | -50 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 159 | -11 021 | 107 | -110 | -40 | -61 |
| EBITDA | -12 159 | -11 021 | 107 | -110 | -40 | -61 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 797 | -11 934 | 11 | -145 | -40 | -124 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 797 | -11 934 | 11 | -145 | -380 | -464 |
| Osobné náklady | 16 974 | 7 877 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Galisima, s.r.o.
Prehľad
Galisima, s.r.o. (IČO 52091961) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Vinosady. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: turistické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 464 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-24 201 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.