Blagopol s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 679 | 13 260 | 13 657 | 20 176 | 19 022 | 22 022 |
| Neobežný majetok spolu | 122 263 | 243 924 | 284 729 | 279 447 | 279 150 | 268 067 |
| Spolu majetok | 142 942 | 257 184 | 298 386 | 299 623 | 298 172 | 290 089 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 142 150 | 258 184 | 304 231 | 305 586 | 306 141 | 308 933 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -235 | -4 209 | -6 000 | -10 845 | -10 963 | -12 969 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 973 | -1 791 | -4 845 | -118 | -2 006 | -10 875 |
| Vlastné imanie spolu | 792 | -1 000 | -5 845 | -5 963 | -7 969 | -18 844 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 727 | 6 244 | 10 495 | 10 518 | 8 419 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 938 | -1 639 | -4 638 | 117 | -1 438 | -10 284 |
| EBITDA | -3 938 | -1 415 | 717 | 8 696 | 8 117 | 799 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 973 | -1 791 | -4 845 | -118 | -1 666 | -10 535 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 973 | -1 791 | -4 845 | -118 | -2 006 | -10 875 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 224 | 5 355 | 8 579 | 9 555 | 11 083 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Blagopol s. r. o.
Prehľad
Blagopol s. r. o. (IČO 52093417) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Malinovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 419 €, čo je o 20,0 % menej ako rok predtým (10 518 €). Rok 2025 skončil stratou 10 875 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-18 844 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.