X Trade Holding s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 11 737 € (32 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 261 171 | 582 739 | 231 897 | 447 600 | 60 988 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 341 | 7 122 | 8 982 | 11 737 | 265 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 15 463 | 24 445 | 24 445 |
| Spolu majetok | 256 042 | 57 320 | 35 982 | 45 302 | 77 389 |
| Záväzky spolu | 242 701 | 45 198 | 6 537 | 4 120 | 47 679 |
| Vlastné imanie spolu | 13 341 | 12 122 | 29 445 | 41 182 | 29 710 |
| Vypočítané dividendy | — | 8 341 | 0 | 0 | 11 737 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: X Trade Holding s.r.o.
Prehľad
X Trade Holding s.r.o. (IČO 52093981) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Nána. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 60 988 €, čo je o 86,4 % menej ako rok predtým (447 600 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 30,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2023). Zisk po zdanení za rok 2023 bol 265 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 77 389 € a vlastné imanie 29 710 € (miera samofinancovania 38,4 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.