Balóniky s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 26 768 | 16 792 | 14 654 | 5 537 | 4 648 | 5 371 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 26 768 | 16 792 | 14 654 | 5 537 | 4 648 | 5 371 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 27 510 | 18 000 | 15 968 | 5 288 | 5 130 | 3 982 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -643 | -6 763 | -7 228 | -7 335 | -6 171 | -6 566 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 119 | -465 | -106 | 1 564 | -396 | 1 870 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 020 | 1 020 | 1 020 | 1 020 | 1 085 | 1 085 |
| Vlastné imanie spolu | -742 | -1 208 | -1 314 | 249 | -482 | 1 389 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 6 114 | 8 751 | 19 393 | 29 317 | 11 524 | 8 111 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 035 | -381 | -17 | 1 578 | -81 | 2 210 |
| EBITDA | -3 480 | -381 | -17 | 1 578 | -81 | 2 210 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 119 | -465 | -106 | 1 564 | -56 | 2 210 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 119 | -465 | -106 | 1 564 | -396 | 1 870 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 555 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Balóniky s.r.o.
Prehľad
Balóniky s.r.o. (IČO 52095720) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčianska Turná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 111 €, čo je o 29,6 % menej ako rok predtým (11 524 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 870 € (23,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 371 € a vlastné imanie 1 389 € (miera samofinancovania 25,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.