HAMMAR s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 89 648 | 179 408 | 247 126 | 394 506 | 171 913 | 314 429 |
| Neobežný majetok spolu | 352 037 | 318 432 | 285 354 | 431 205 | 745 629 | 689 413 |
| Spolu majetok | 441 685 | 497 840 | 532 480 | 825 711 | 917 542 | 1 003 842 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 345 744 | 399 731 | 439 125 | 738 621 | 190 234 | 272 085 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -9 789 | -9 059 | -6 999 | -11 754 | 6 331 | -17 799 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 730 | 2 168 | -4 754 | -6 264 | -24 131 | 4 448 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 100 000 | 100 000 | 100 108 | 100 108 | 740 108 | 740 108 |
| Vlastné imanie spolu | 95 941 | 98 109 | 93 355 | 87 090 | 727 308 | 731 757 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 179 307 | 186 789 | 345 771 | 1 101 086 | 882 480 | 583 188 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 961 | 7 297 | -132 | -1 814 | -19 022 | 10 538 |
| EBITDA | 42 127 | 69 815 | 62 702 | 73 357 | 101 980 | 157 167 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 550 | 2 764 | -3 489 | -3 288 | -20 291 | 9 122 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 730 | 2 168 | -4 754 | -6 264 | -24 131 | 4 448 |
| Osobné náklady | 11 693 | 14 690 | 9 981 | 46 250 | 71 384 | 86 948 |
| Odpisy | 37 166 | 62 518 | 62 834 | 75 171 | 121 002 | 146 629 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HAMMAR s.r.o.
Prehľad
HAMMAR s.r.o. (IČO 52097846) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Lazy pod Makytou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 583 188 €, čo je o 33,9 % menej ako rok predtým (882 480 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 448 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 86 948 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 003 842 € a vlastné imanie 731 757 € (miera samofinancovania 72,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.