TAP Consulting s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 134 | 11 403 | 10 604 | 27 467 | 22 521 | 27 320 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 134 | 11 403 | 10 604 | 27 467 | 22 521 | 27 320 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 553 | 7 226 | 5 203 | 11 969 | 5 952 | 5 336 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 544 | 1 529 | -875 | 350 | 10 248 | 11 319 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 037 | -2 404 | 1 224 | 10 096 | 1 071 | 5 415 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 52 | 52 | 52 | 250 | 250 |
| Vlastné imanie spolu | 6 581 | 4 177 | 5 401 | 15 498 | 16 569 | 21 984 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 41 560 | 44 980 | 51 310 | 72 040 | 45 795 | 44 240 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 599 | -2 275 | 2 101 | 12 985 | 1 471 | 6 063 |
| EBITDA | 1 599 | -2 275 | 2 101 | 12 985 | 1 471 | 6 063 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 525 | -2 337 | 2 037 | 12 925 | 1 411 | 6 003 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 037 | -2 404 | 1 224 | 10 096 | 1 071 | 5 415 |
| Osobné náklady | 24 986 | 40 358 | 43 390 | 40 708 | 36 804 | 22 791 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TAP Consulting s.r.o.
Prehľad
TAP Consulting s.r.o. (IČO 52100693) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 240 €, čo je o 3,4 % menej ako rok predtým (45 795 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 415 € (12,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 22 791 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 27 320 € a vlastné imanie 21 984 € (miera samofinancovania 80,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.