HISEM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 753 € (<1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 65 189 | 225 966 | 240 870 | 418 603 | 416 430 | 390 194 |
| Neobežný majetok spolu | 66 784 | 50 493 | 128 839 | 131 511 | 239 679 | 285 554 |
| Spolu majetok | 131 973 | 276 459 | 369 709 | 550 114 | 656 109 | 675 748 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 84 151 | 88 132 | 78 732 | 81 261 | 72 215 | 39 477 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -516 | 39 322 | 177 827 | 280 477 | 421 783 | 575 641 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 43 338 | 143 505 | 107 650 | 182 876 | 156 611 | 55 130 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 47 822 | 188 327 | 290 977 | 468 853 | 583 894 | 636 271 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 311 035 | 768 599 | 694 292 | 1 474 667 | 1 240 093 | 703 793 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 55 545 | 182 812 | 140 386 | 235 169 | 197 867 | 67 447 |
| EBITDA | 61 419 | 199 103 | 167 150 | 302 515 | 277 545 | 125 039 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 55 544 | 182 784 | 138 166 | 234 566 | 198 485 | 69 831 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 43 338 | 143 505 | 107 650 | 182 876 | 156 611 | 55 130 |
| Osobné náklady | 0 | 23 551 | 15 421 | 31 410 | 19 596 | 20 791 |
| Odpisy | 5 874 | 16 291 | 26 764 | 67 346 | 79 678 | 57 592 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 3 000 | 5 000 | 5 000 | 41 570 | 2 753 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: HISEM s.r.o.
Prehľad
HISEM s.r.o. (IČO 52114023) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Belá nad Cirochou. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 703 793 €, čo je o 43,2 % menej ako rok predtým (1 240 093 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 55 130 € (7,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 20 791 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 675 748 € a vlastné imanie 636 271 € (miera samofinancovania 94,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.