Jazyková škola GO, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 440 | 22 616 | 19 634 | 12 835 | 16 472 | 13 872 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 21 440 | 22 616 | 19 634 | 12 835 | 16 472 | 13 872 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 16 031 | 16 070 | 9 021 | 6 646 | 11 079 | 5 030 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 364 | 389 | 1 469 | 63 | 220 | 88 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 26 | 1 137 | 4 067 | 845 | -150 | 3 431 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 19 | 20 | 77 | 281 | 323 | 323 |
| Vlastné imanie spolu | 5 409 | 6 546 | 10 613 | 6 189 | 5 393 | 8 842 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 29 744 | 34 579 | 43 488 | 42 945 | 43 507 | 48 722 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 192 | 1 415 | 5 020 | 1 669 | 751 | 4 117 |
| EBITDA | 192 | 1 415 | 5 020 | 1 669 | 751 | 4 117 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 73 | 1 295 | 4 786 | 1 006 | 190 | 3 771 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 | 1 137 | 4 067 | 845 | -150 | 3 431 |
| Osobné náklady | 8 133 | 5 870 | 9 061 | 20 052 | 25 760 | 24 424 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 5 269 | 646 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Jazyková škola GO, s.r.o.
Prehľad
Jazyková škola GO, s.r.o. (IČO 52114082) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2018 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Hlohovec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prekladateľské a tlmočnícke činnosti (SK NACE 7430). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 48 722 €, čo je o 12,0 % viac ako rok predtým (43 507 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 431 € (7,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 24 424 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 872 € a vlastné imanie 8 842 € (miera samofinancovania 63,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.