Peniaze a strach som nikdy nemal s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 935 | 3 333 | 3 174 | 24 945 | 23 948 | 25 349 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 935 | 3 333 | 3 174 | 24 945 | 23 948 | 25 349 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | -9 036 | -10 543 | -10 695 | 3 505 | -840 | -20 998 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 272 | 8 971 | 8 877 | 8 405 | 15 976 | 19 288 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -301 | -95 | -8 | 7 571 | 3 348 | 21 559 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 464 | 464 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 13 971 | 13 876 | 13 869 | 21 440 | 24 788 | 46 347 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 938 | 6 162 | 8 624 | 22 637 | 35 261 | 33 165 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 246 | 930 | 780 | 8 375 | 4 366 | 24 095 |
| EBITDA | 246 | 930 | 780 | 8 375 | 4 366 | 24 095 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -247 | -95 | -8 | 8 789 | 3 952 | 24 024 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -301 | -95 | -8 | 7 571 | 3 348 | 21 559 |
| Osobné náklady | 2 305 | 2 543 | 2 639 | 2 852 | 3 075 | 3 331 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Peniaze a strach som nikdy nemal s. r. o.
Prehľad
Peniaze a strach som nikdy nemal s. r. o. (IČO 52117715) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 33 165 €, čo je o 5,9 % menej ako rok predtým (35 261 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 41,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 559 € (65,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 331 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 349 € a vlastné imanie 46 347 € (miera samofinancovania 183 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.