Mariky Real Estates, s. r. o.Aktívna

IČO 52141144Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Finančný prehľad

14 306 €-69,9%
Tržby 2025
-23,7%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
020 tis.40 tis.60 tis.80 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu592 362665 886806 3461 005 647823 9861 921 138
Neobežný majetok spolu561 421548 144488 985510 302511 981469 688
Spolu majetok1 153 7831 214 0301 295 3311 515 9491 335 9672 390 826
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 015 678815 587832 5251 022 648813 9481 828 396
Základné imanie5 0005 0005 0005 00020 00020 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0132 605392 943457 306479 680498 979
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)133 032260 33864 36330 49520 31440 411
Fondy a ostatné vlastné imanie735005005002 0253 040
Vlastné imanie spolu138 105398 443462 806493 301522 019562 430
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)55 50348 13362 18160 66947 60214 306
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti19 65324 30383 27342 38923 23413 782
EBITDA29 65334 30393 27352 38933 23415 950
Výsledok hospodárenia pred zdanením135 373260 33881 47238 65523 95742 362
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie133 032260 33864 36330 49520 31440 411
Osobné náklady000000
Odpisy10 00010 00010 00010 00010 0002 168
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Mariky Real Estates, s. r. o.

Prehľad

Mariky Real Estates, s. r. o. (IČO 52141144) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 20 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 14 306 €, čo je o 69,9 % menej ako rok predtým (47 602 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 23,7 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 40 411 € (282 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 390 826 € a vlastné imanie 562 430 € (miera samofinancovania 23,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Mariky Real Estates, s. r. o. – IČO 52141144 — icoprofil.sk