PEDAG DK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 92 712 | 150 725 | 165 118 | 137 655 | 167 448 | 159 230 |
| Neobežný majetok spolu | 7 956 | 4 964 | 8 123 | 49 241 | 38 827 | 24 266 |
| Spolu majetok | 100 668 | 155 689 | 173 241 | 186 896 | 206 275 | 183 496 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 74 654 | 120 867 | 128 298 | 144 051 | 151 816 | 128 396 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -15 473 | -15 486 | -7 178 | 2 943 | 844 | 12 459 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 | 8 808 | 10 121 | -2 098 | 11 615 | 641 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 36 500 | 36 500 | 37 000 | 37 000 | 37 000 | 37 000 |
| Vlastné imanie spolu | 26 014 | 34 822 | 44 943 | 42 845 | 54 459 | 55 100 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 491 899 | 610 275 | 876 641 | 788 147 | 968 137 | 1 143 594 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 361 | 13 092 | 14 063 | 1 880 | 19 569 | 7 109 |
| EBITDA | 3 925 | 16 083 | 17 389 | 9 157 | 32 706 | 20 671 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 | 10 796 | 11 645 | -2 098 | 15 471 | 4 481 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 | 8 808 | 10 121 | -2 098 | 11 615 | 641 |
| Osobné náklady | 48 112 | 50 283 | 68 616 | 65 169 | 67 829 | 86 614 |
| Odpisy | 2 564 | 2 991 | 3 326 | 7 277 | 13 137 | 13 562 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PEDAG DK s. r. o.
Prehľad
PEDAG DK s. r. o. (IČO 52152740) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Dolný Kubín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 143 594 €, čo je o 18,1 % viac ako rok predtým (968 137 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 641 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 86 614 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 183 496 € a vlastné imanie 55 100 € (miera samofinancovania 30,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.