ZEBRA STUDIO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 18 844 € (9 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 184 172 | 499 327 | 1 222 797 | 1 070 176 | 566 603 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 552 | 29 600 | 113 394 | 42 927 | 30 087 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 229 | 14 782 | 44 381 | 157 274 | 181 357 |
| Spolu majetok | 46 857 | 193 500 | 486 866 | 949 474 | 746 787 |
| Záväzky spolu | 27 076 | 144 118 | 324 091 | 743 773 | 529 843 |
| Vlastné imanie spolu | 19 781 | 49 382 | 162 775 | 205 701 | 216 944 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 844 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ZEBRA STUDIO s. r. o.
Prehľad
ZEBRA STUDIO s. r. o. (IČO 52158349) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Turčianske Teplice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 566 603 €, čo je o 47,1 % menej ako rok predtým (1 070 176 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 55,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 30 087 € (5,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 10 375 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 746 787 € a vlastné imanie 216 944 € (miera samofinancovania 29,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.