MAKAY s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 624 | 9 779 | 8 320 | 8 863 | 8 724 | 7 121 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 624 | 9 779 | 8 320 | 8 863 | 8 724 | 7 121 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 24 | 224 | -51 | 536 | 529 | 0 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 801 | 6 600 | 4 555 | 3 579 | 3 326 | 3 196 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 401 | -2 045 | -1 184 | -252 | -131 | -1 075 |
| Vlastné imanie spolu | 11 600 | 9 555 | 8 371 | 8 327 | 8 195 | 7 121 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 304 | 6 274 | 1 197 | 1 040 | 665 | 350 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 476 | -1 945 | -1 100 | -168 | -46 | -651 |
| EBITDA | 8 476 | -1 945 | -1 100 | -168 | -46 | -651 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 401 | -2 045 | -1 184 | -252 | -131 | -735 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 401 | -2 045 | -1 184 | -252 | -131 | -1 075 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MAKAY s. r. o.
Prehľad
MAKAY s. r. o. (IČO 52168859) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prevádzka športových zariadení (SK NACE 9311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 350 €, čo je o 47,4 % menej ako rok predtým (665 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 54,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 075 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 121 € a vlastné imanie 7 121 € (miera samofinancovania 100 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.