REVIZKONTROL s. r. o.Aktívna

IČO 52175961Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Horná Streda

Finančný prehľad

20 583 €+34,6%
Tržby 2025
+8,6%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
025 tis.50 tis.75 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu15 16017 61225 75131 00242 71060 064
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok15 16017 61225 75131 00242 71060 064
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu1 1871 1581 8481 3872 0731 984
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov3 7728 52310 95518 40324 11635 138
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)5 0022 4827 4485 71211 02117 442
Fondy a ostatné vlastné imanie199449500500500500
Vlastné imanie spolu13 97316 45423 90329 61540 63758 080
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)13 65711 16416 18414 53615 29720 583
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti6 1363 1989 0677 01713 09919 492
EBITDA6 1363 1989 0677 01713 09919 492
Výsledok hospodárenia pred zdanením6 0363 1018 9716 92013 00319 380
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie5 0022 4827 4485 71211 02117 442
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok12

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: REVIZKONTROL s. r. o.

Prehľad

REVIZKONTROL s. r. o. (IČO 52175961) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Horná Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 20 583 €, čo je o 34,6 % viac ako rok predtým (15 297 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 442 € (84,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 60 064 € a vlastné imanie 58 080 € (miera samofinancovania 96,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

REVIZKONTROL s. r. o. – IČO 52175961 — icoprofil.sk