Phoenix Health s.r.o.Aktívna

IČO 52179605Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Bratislava - mestská časť Ružinov

Finančný prehľad

18 000 €+8,7%
Tržby 2025
-21,7%
Priemerná ročná zmena 2022–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.2022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu7 50032 75675 504108 949148 480
Neobežný majetok spolu00000
Spolu majetok7 50032 75675 504108 949148 480
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu023 94066 02324 86823 575
Základné imanie7 5007 5007 5007 5007 500
Výsledok hospodárenia minulých rokov001 2501 8827 731
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—1 3166656 6007 825
Fondy a ostatné vlastné imanie——6668 099101 849
Vlastné imanie spolu7 5008 8169 48184 081124 905
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—37 43419 00016 56018 000
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—1 5537826 9638 694
EBITDA—1 5537826 9638 694
Výsledok hospodárenia pred zdanením—1 5537827 7658 694
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—1 3166656 6007 825
Osobné náklady—0000
Odpisy—0000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok8

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Phoenix Health s.r.o.

Prehľad

Phoenix Health s.r.o. (IČO 52179605) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).

Osoby

Štatutárny orgán má 5 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 18 000 €, čo je o 8,7 % viac ako rok predtým (16 560 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 21,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 825 € (43,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 148 480 € a vlastné imanie 124 905 € (miera samofinancovania 84,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Phoenix Health s.r.o. – IČO 52179605 — icoprofil.sk