PJ plyn, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 531 | 7 250 | 7 798 | 8 267 | 9 994 | 11 623 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 531 | 7 250 | 7 798 | 8 267 | 9 994 | 11 623 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 073 | 1 119 | 1 100 | 1 317 | 1 340 | 1 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 44 | 458 | 1 131 | 1 698 | 1 949 | 3 654 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 414 | 673 | 567 | 252 | 1 705 | 1 629 |
| Vlastné imanie spolu | 5 458 | 6 131 | 6 698 | 6 950 | 8 654 | 10 283 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 399 | 16 164 | 9 397 | 20 841 | 20 741 | 27 221 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 549 | 882 | 763 | 296 | 2 045 | 2 065 |
| EBITDA | 549 | 882 | 763 | 296 | 2 045 | 2 065 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 487 | 792 | 667 | 296 | 2 045 | 1 969 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 414 | 673 | 567 | 252 | 1 705 | 1 629 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok25
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PJ plyn, s. r. o.
Prehľad
PJ plyn, s. r. o. (IČO 52221890) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Švábovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 27 221 €, čo je o 31,2 % viac ako rok predtým (20 741 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 629 € (6,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 623 € a vlastné imanie 10 283 € (miera samofinancovania 88,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.