AGRO Hornák s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 669 | 7 907 | 19 715 | 10 690 | 15 644 | 23 032 |
| Neobežný majetok spolu | 27 918 | 19 542 | 36 240 | 41 323 | 120 441 | 78 642 |
| Spolu majetok | 31 587 | 27 449 | 55 955 | 52 013 | 136 085 | 101 674 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 31 581 | 25 949 | 53 096 | 72 453 | 185 928 | 183 596 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 110 | -5 000 | -3 580 | -2 290 | -25 588 | -54 992 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 110 | 1 494 | 1 358 | -23 298 | -29 403 | -32 078 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 6 | 6 | 81 | 148 | 148 | 148 |
| Vlastné imanie spolu | 6 | 1 500 | 2 859 | -20 440 | -49 843 | -81 922 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 728 | 24 950 | 33 063 | 34 015 | 33 188 | 49 280 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 987 | 3 152 | 3 547 | -21 312 | -20 312 | -23 857 |
| EBITDA | 1 597 | 11 527 | 18 350 | -2 699 | 24 571 | 20 942 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 110 | 1 625 | 1 494 | -23 298 | -28 443 | -31 118 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 110 | 1 494 | 1 358 | -23 298 | -29 403 | -32 078 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 5 584 | 8 375 | 14 803 | 18 613 | 44 883 | 44 799 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: AGRO Hornák s.r.o.
Prehľad
AGRO Hornák s.r.o. (IČO 52241157) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Pusté Sady. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien (SK NACE 0111).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 280 €, čo je o 48,5 % viac ako rok predtým (33 188 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 32 078 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-81 922 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.