LPPSK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 289 | 1 072 | 100 | 125 | 932 | 107 823 |
| Neobežný majetok spolu | 606 342 | 606 342 | 606 342 | 606 342 | 606 342 | 484 000 |
| Spolu majetok | 608 631 | 607 414 | 606 442 | 606 467 | 607 274 | 591 823 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 240 | 0 | 0 | 1 054 | 3 301 | 960 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 28 | -3 610 | -4 587 | -5 559 | -6 588 | -8 028 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 639 | -977 | -972 | -1 029 | -1 440 | -13 110 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 607 002 | 607 001 | 607 001 | 607 001 | 607 001 | 607 001 |
| Vlastné imanie spolu | 608 391 | 607 414 | 606 442 | 605 413 | 603 973 | 590 863 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -620 | -780 | -780 | -780 | -780 | -816 |
| EBITDA | -620 | -780 | -780 | -780 | -780 | -816 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 639 | -977 | -972 | -1 029 | -1 100 | -12 150 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 639 | -977 | -972 | -1 029 | -1 440 | -13 110 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LPPSK s.r.o.
Prehľad
LPPSK s.r.o. (IČO 52248810) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Čachtice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 13 110 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 591 823 € a vlastné imanie 590 863 € (miera samofinancovania 99,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.