SITTA PÍLA ŠOBOV s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 116 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 490 907 | 516 991 | 381 433 | 338 535 | 331 145 | 366 631 |
| Neobežný majetok spolu | 11 295 | 8 785 | 6 275 | 3 765 | 1 255 | 0 |
| Spolu majetok | 502 202 | 525 776 | 387 708 | 342 300 | 332 400 | 366 631 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 487 459 | 513 426 | 329 154 | 255 200 | 186 135 | 150 075 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 488 | 9 742 | 7 350 | 53 554 | 82 100 | 139 149 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 255 | -2 392 | 46 204 | 28 546 | 59 165 | 72 407 |
| Vlastné imanie spolu | 14 743 | 12 350 | 58 554 | 87 100 | 146 265 | 216 556 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 139 717 | 1 110 120 | 1 878 674 | 1 442 596 | 1 154 177 | 1 374 419 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 596 | 4 751 | 66 697 | 46 368 | 80 971 | 97 121 |
| EBITDA | 10 106 | 7 261 | 69 207 | 48 878 | 83 481 | 98 376 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 299 | 1 865 | 64 687 | 42 797 | 76 138 | 92 706 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 255 | -2 392 | 46 204 | 28 546 | 59 165 | 72 407 |
| Osobné náklady | 2 021 | 0 | 1 928 | 11 656 | 38 223 | 5 400 |
| Odpisy | 2 510 | 2 510 | 2 510 | 2 510 | 2 510 | 1 255 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 116 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SITTA PÍLA ŠOBOV s. r. o.
Prehľad
SITTA PÍLA ŠOBOV s. r. o. (IČO 52259897) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Štiavnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 374 419 €, čo je o 19,1 % viac ako rok predtým (1 154 177 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 72 407 € (5,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 400 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 366 631 € a vlastné imanie 216 556 € (miera samofinancovania 59,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.