SCIBRO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 173 | 12 668 | 9 430 | 7 267 | 8 310 | 17 872 |
| Neobežný majetok spolu | 18 449 | 12 466 | 6 482 | 499 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 25 622 | 25 134 | 15 912 | 7 766 | 8 310 | 17 872 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 19 859 | 19 352 | 10 099 | 5 322 | 3 632 | 7 106 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 148 | 726 | 742 | 772 | -2 596 | -474 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 608 | 18 | 32 | -3 369 | 2 233 | 6 088 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 7 | 38 | 39 | 41 | 41 | 152 |
| Vlastné imanie spolu | 5 763 | 5 782 | 5 813 | 2 444 | 4 678 | 10 766 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 954 | 36 382 | 46 864 | 46 327 | 40 384 | 49 891 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 967 | 607 | 551 | -2 987 | 2 824 | 6 724 |
| EBITDA | 6 452 | 6 590 | 6 535 | 2 997 | 3 323 | 6 724 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 796 | 67 | 81 | -3 369 | 2 573 | 6 604 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 608 | 18 | 32 | -3 369 | 2 233 | 6 088 |
| Osobné náklady | 4 722 | 5 132 | 5 263 | 5 692 | 6 159 | 6 688 |
| Odpisy | 5 485 | 5 983 | 5 984 | 5 984 | 499 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: SCIBRO s. r. o.
Prehľad
SCIBRO s. r. o. (IČO 52262791) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Ivanka pri Dunaji. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 891 €, čo je o 23,5 % viac ako rok predtým (40 384 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 088 € (12,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 688 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 872 € a vlastné imanie 10 766 € (miera samofinancovania 60,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.