OBELIX s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 232 | 30 572 | 33 854 | 32 657 | 36 459 | 58 067 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 232 | 30 572 | 33 854 | 32 657 | 36 459 | 58 067 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 2 891 | 1 034 | 0 | 762 | 2 506 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 298 | 6 231 | 22 181 | 27 320 | 27 157 | 30 197 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -66 | 16 450 | 5 139 | -163 | 3 040 | 19 864 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 11 232 | 27 681 | 32 820 | 32 657 | 35 697 | 55 561 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 26 060 | 21 150 | 0 | 36 970 | 43 700 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 19 460 | 6 147 | -79 | 3 631 | 22 157 |
| EBITDA | 0 | 19 460 | 6 147 | -79 | 3 631 | 22 157 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -66 | 19 341 | 6 046 | -163 | 3 547 | 22 071 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -66 | 16 450 | 5 139 | -163 | 3 040 | 19 864 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OBELIX s.r.o.
Prehľad
OBELIX s.r.o. (IČO 52263011) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Trstené pri Hornáde. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pilovanie a hobľovanie dreva (SK NACE 1611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 43 700 €, čo je o 18,2 % viac ako rok predtým (36 970 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 19 864 € (45,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 58 067 € a vlastné imanie 55 561 € (miera samofinancovania 95,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.