KIIS DEVELOPMENT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 808 €.
Nízka spoľahlivosť: suma prevyšuje nerozdelený zisk minulých rokov, z ktorého možno dividendy rozdeliť — pravdepodobne zlúčenie, úprava počiatočného stavu alebo chyba v závierke.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 19 260 | 20 250 | 53 634 | 70 875 | 114 986 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 35 584 | 22 500 |
| Spolu majetok | 19 260 | 20 250 | 53 634 | 106 459 | 137 486 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 17 814 | 17 527 | 47 719 | 114 058 | 116 468 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 495 | -5 554 | -4 277 | -1 085 | -15 407 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 941 | 1 277 | 3 192 | -13 514 | 29 425 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 | 2 000 |
| Vlastné imanie spolu | 1 446 | 2 723 | 5 915 | -7 599 | 21 018 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 69 945 | 73 863 | 107 184 | 126 928 | 216 729 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 506 | 1 923 | 4 093 | -12 768 | 38 871 |
| EBITDA | 1 506 | 1 923 | 4 093 | -518 | 51 121 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 039 | 1 414 | 3 554 | -13 514 | 38 198 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 941 | 1 277 | 3 192 | -13 514 | 29 425 |
| Osobné náklady | 50 317 | 50 717 | 58 564 | 92 309 | 95 130 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 12 250 | 12 250 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 808 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: KIIS DEVELOPMENT s.r.o.
Prehľad
KIIS DEVELOPMENT s.r.o. (IČO 52268721) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 216 729 €, čo je o 70,7 % viac ako rok predtým (126 928 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 32,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 29 425 € (13,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 95 130 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 137 486 € a vlastné imanie 21 018 € (miera samofinancovania 15,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.