ZJM, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 943 | 9 878 | 9 233 | 18 029 | 10 038 | 18 443 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 106 | 18 554 |
| Spolu majetok | 6 943 | 9 878 | 9 233 | 18 029 | 32 144 | 36 997 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 311 | 1 648 | 644 | 1 993 | 18 687 | 19 753 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -127 | 0 | 3 142 | 3 483 | 0 | 7 956 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 759 | 3 142 | 359 | 7 447 | 8 030 | 3 788 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 88 | 88 | 106 | 427 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 632 | 8 230 | 8 589 | 16 036 | 13 457 | 17 244 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 157 | 11 868 | 19 604 | 20 848 | 28 173 | 29 885 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 071 | 3 896 | 620 | 8 953 | 10 165 | 5 792 |
| EBITDA | 2 071 | 3 896 | 620 | 8 953 | 11 639 | 12 437 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 070 | 3 746 | 585 | 8 920 | 9 566 | 4 715 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 759 | 3 142 | 359 | 7 447 | 8 030 | 3 788 |
| Osobné náklady | 0 | 3 493 | 14 466 | 4 554 | 4 031 | 2 625 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 474 | 6 645 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 1 544 | 0 | 0 | 10 609 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: ZJM, s. r. o.
Prehľad
ZJM, s. r. o. (IČO 52273326) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Mikuláš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 29 885 €, čo je o 6,1 % viac ako rok predtým (28 173 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 42,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 788 € (12,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 625 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 997 € a vlastné imanie 17 244 € (miera samofinancovania 46,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.