PePas Services s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 100 000 € (59 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 348 | 46 925 | 81 781 | 120 881 | 184 908 | 130 109 |
| Neobežný majetok spolu | 50 633 | 38 486 | 22 777 | 7 147 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 87 981 | 85 411 | 104 558 | 128 028 | 184 908 | 130 109 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 42 883 | 26 629 | 13 565 | 5 975 | 10 613 | 3 997 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 45 137 | 40 099 | 53 281 | 85 494 | 116 553 | 68 795 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 539 | 13 683 | 32 212 | 31 059 | 52 242 | 51 817 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 45 098 | 58 782 | 90 993 | 122 053 | 174 295 | 126 112 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 17 353 | 46 631 | 84 968 | 86 253 | 106 391 | 94 419 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 219 | 15 341 | 40 891 | 39 455 | 66 389 | 57 689 |
| EBITDA | 5 906 | 30 488 | 56 600 | 55 085 | 73 536 | 57 689 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 539 | 15 247 | 40 790 | 39 356 | 66 270 | 57 579 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 539 | 13 683 | 32 212 | 31 059 | 52 242 | 51 817 |
| Osobné náklady | 7 102 | 12 841 | 14 879 | 16 137 | 15 709 | 16 067 |
| Odpisy | 9 125 | 15 147 | 15 709 | 15 630 | 7 147 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: PePas Services s.r.o.
Prehľad
PePas Services s.r.o. (IČO 52273849) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Baška. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: osobná letecká doprava (SK NACE 5110). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 94 419 €, čo je o 11,3 % menej ako rok predtým (106 391 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 40,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 51 817 € (54,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 067 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 130 109 € a vlastné imanie 126 112 € (miera samofinancovania 96,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.