Hypnotized s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 568 | 7 758 | 8 363 | 11 665 | 10 504 | 11 959 |
| Neobežný majetok spolu | 15 788 | 17 506 | 15 089 | 9 185 | 5 579 | 3 817 |
| Spolu majetok | 22 356 | 25 264 | 23 452 | 20 850 | 16 083 | 15 776 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 25 768 | 31 901 | 30 238 | 20 996 | 11 387 | 3 020 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 011 | -8 412 | -11 637 | -11 786 | -5 146 | -803 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 401 | -3 225 | -149 | 6 640 | 4 842 | 8 059 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -3 412 | -6 637 | -6 786 | -146 | 4 696 | 12 756 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 565 | 11 240 | 14 257 | 31 678 | 34 129 | 42 614 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 143 | -2 716 | 198 | 6 974 | 5 456 | 9 003 |
| EBITDA | -2 301 | 1 971 | 4 885 | 13 003 | 9 062 | 10 765 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 401 | -3 225 | -149 | 6 785 | 5 423 | 8 997 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 401 | -3 225 | -149 | 6 640 | 4 842 | 8 059 |
| Osobné náklady | 4 741 | 4 237 | 2 378 | 4 525 | 4 764 | 4 782 |
| Odpisy | 2 842 | 4 687 | 4 687 | 6 029 | 3 606 | 1 762 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Hypnotized s. r. o.
Prehľad
Hypnotized s. r. o. (IČO 52281582) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 614 €, čo je o 24,9 % viac ako rok predtým (34 129 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 34,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 059 € (18,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 782 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 776 € a vlastné imanie 12 756 € (miera samofinancovania 80,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.