JOSSI s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 041 | 8 912 | 9 120 | 8 958 | 42 180 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 953 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 041 | 8 912 | 9 120 | 8 958 | 53 133 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 50 | 1 223 | 2 952 | 5 033 | 45 688 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -9 | 2 688 | 1 168 | -1 075 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -9 | 2 698 | -1 520 | -2 243 | 3 520 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 4 991 | 7 689 | 6 168 | 3 925 | 7 445 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 386 106 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | 0 | 4 538 | -1 370 | -1 575 | 6 152 |
| EBITDA | — | 0 | 4 538 | -1 370 | -1 575 | 7 599 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -9 | 3 188 | -1 520 | -1 903 | 5 919 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -9 | 2 698 | -1 520 | -2 243 | 3 520 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 910 |
| Odpisy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 447 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: JOSSI s.r.o.
Prehľad
JOSSI s.r.o. (IČO 52282791) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Kosihy. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 386 106 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 520 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 40 910 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 53 133 € a vlastné imanie 7 445 € (miera samofinancovania 14,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.