BARLA s.r.o.Aktívna

IČO 52285499Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Piešťany

Finančný prehľad

145 424 €+43,0%
Tržby 2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 5615 3335 0408 18711 41821 454
Neobežný majetok spolu00001 6251 137
Spolu majetok5 5615 3335 0408 18713 04322 591
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu60460460417 03482 30217 613
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov119-43-271-564-13 847-74 259
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-162-228-293-13 283-60 4124 237
Fondy a ostatné vlastné imanie—————70 000
Vlastné imanie spolu4 9574 7294 436-8 847-69 2594 978
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)00077 125101 668145 424
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti00-60-13 055-59 2245 425
EBITDA00-60-13 055-58 8995 913
Výsledok hospodárenia pred zdanením-162-228-293-13 283-59 4525 197
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-162-228-293-13 283-60 4124 237
Osobné náklady00022 66874 22750 800
Odpisy0000325488
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: BARLA s.r.o.

Prehľad

BARLA s.r.o. (IČO 52285499) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 145 424 €, čo je o 43,0 % viac ako rok predtým (101 668 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 237 € (2,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 50 800 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 591 € a vlastné imanie 4 978 € (miera samofinancovania 22,0 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

BARLA s.r.o. – IČO 52285499 — icoprofil.sk