Urbanovič s. r. o.Aktívna

IČO 52291481Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Beňuš

Finančný prehľad

123 113 €+3,7%
Tržby 2025
+22,5%
Priemerný ročný rast 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu31 32538 84252 53862 36279 046123 596
Neobežný majetok spolu0003 0862 2981 511
Spolu majetok31 32538 84252 53865 44881 344125 107
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu12 1907 08913 0929 82511 18020 783
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov2 92613 84626 25233 94550 12264 665
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)11 05512 6177 69416 17814 54234 159
Fondy a ostatné vlastné imanie154290500500500500
Vlastné imanie spolu19 13531 75339 44655 62370 164104 324
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)44 61040 92169 84388 643118 680123 113
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti14 02114 0899 65321 03219 57045 174
EBITDA14 02114 0899 65321 09820 35845 962
Výsledok hospodárenia pred zdanením14 13113 9969 98320 86519 37744 848
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie11 05512 6177 69416 17814 54234 159
Osobné náklady5 2727 9489 36011 95511 12811 507
Odpisy00066788788
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Rovnaký odbor v obci Beňuš

Zhrnutie: Urbanovič s. r. o.

Prehľad

Urbanovič s. r. o. (IČO 52291481) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Beňuš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 123 113 €, čo je o 3,7 % viac ako rok predtým (118 680 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 34 159 € (27,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 507 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 125 107 € a vlastné imanie 104 324 € (miera samofinancovania 83,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Urbanovič s. r. o. – IČO 52291481 — icoprofil.sk