Szabo Piano s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 232 | 16 929 | 13 720 | 23 144 | 13 403 | 22 024 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 17 146 | 11 731 | 22 225 | 26 582 |
| Spolu majetok | 17 232 | 16 929 | 30 866 | 34 875 | 35 628 | 48 606 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 114 | 8 224 | 20 386 | 19 595 | 11 965 | 4 775 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 861 | 2 012 | 3 519 | 5 236 | 9 796 | 18 163 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 212 | 1 587 | 1 776 | 4 800 | 8 383 | 20 168 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 45 | 106 | 185 | 244 | 484 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 7 118 | 8 705 | 10 480 | 15 280 | 23 663 | 43 831 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 702 | 16 527 | 19 725 | 36 584 | 35 224 | 30 830 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 429 | 1 899 | 2 236 | 5 727 | 10 432 | 22 449 |
| EBITDA | 1 429 | 1 899 | 6 749 | 11 142 | 17 669 | 34 392 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 426 | 1 899 | 2 236 | 5 727 | 10 399 | 22 443 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 212 | 1 587 | 1 776 | 4 800 | 8 383 | 20 168 |
| Osobné náklady | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 4 513 | 5 415 | 7 237 | 11 943 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Szabo Piano s. r. o.
Prehľad
Szabo Piano s. r. o. (IČO 52297837) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Galanta. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 30 830 €, čo je o 12,5 % menej ako rok predtým (35 224 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 20 168 € (65,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 48 606 € a vlastné imanie 43 831 € (miera samofinancovania 90,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.