MuroMedia Group, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 740 | 5 867 | 15 648 | 14 458 | 17 192 | 11 651 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 3 740 | 5 867 | 15 648 | 14 458 | 17 192 | 11 651 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 320 | 2 026 | 10 793 | 8 285 | 9 083 | 466 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 798 | -1 580 | -1 159 | -144 | 1 173 | 3 109 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 218 | 421 | 1 014 | 1 317 | 1 936 | 3 076 |
| Vlastné imanie spolu | 3 420 | 3 841 | 4 855 | 6 173 | 8 109 | 11 185 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 32 322 | 39 846 | 41 500 | 24 000 | 24 120 | 24 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 218 | 547 | 1 231 | 1 602 | 2 389 | 3 418 |
| EBITDA | 218 | 547 | 1 231 | 1 602 | 2 389 | 3 418 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 218 | 421 | 1 114 | 1 470 | 2 278 | 3 418 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 218 | 421 | 1 014 | 1 317 | 1 936 | 3 076 |
| Osobné náklady | 325 | 325 | 325 | 651 | 737 | 737 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MuroMedia Group, s. r. o.
Prehľad
MuroMedia Group, s. r. o. (IČO 52300242) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 000 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 5,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 076 € (12,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 737 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 651 € a vlastné imanie 11 185 € (miera samofinancovania 96,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.