THAN Family, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 5 000 | 139 581 | 203 389 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 25 167 |
| Spolu majetok | 5 000 | 5 000 | 139 581 | 228 556 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 117 478 | 206 050 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 17 103 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | — | 17 103 | 403 |
| Vlastné imanie spolu | 5 000 | 5 000 | 22 103 | 22 506 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | — | — | 37 400 | 93 132 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | — | 20 205 | 625 |
| EBITDA | — | — | 20 205 | 625 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | — | 20 121 | 510 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | — | 17 103 | 403 |
| Osobné náklady | — | — | 6 189 | 24 036 |
| Odpisy | — | — | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok8
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: THAN Family, s.r.o.
Prehľad
THAN Family, s.r.o. (IČO 52306101) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Stropkov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 93 132 €, čo je o 149 % viac ako rok predtým (37 400 €). Zisk po zdanení za rok 2022 bol 403 € (0,4 % z tržieb). Osobné náklady za rok 2022 boli 24 036 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 228 556 € a vlastné imanie 22 506 € (miera samofinancovania 9,8 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.