MB wash s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 174 293 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 84 454 | 87 975 | 188 248 | 125 613 | 152 598 | 84 679 |
| Neobežný majetok spolu | 55 548 | 83 307 | 49 723 | 56 886 | 43 932 | 76 365 |
| Spolu majetok | 140 002 | 171 282 | 237 971 | 182 499 | 196 530 | 161 044 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 80 726 | 75 398 | 65 399 | 49 985 | 17 237 | 94 087 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 181 | 0 | 90 884 | 38 688 | 88 826 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 42 095 | 90 884 | 76 688 | 88 826 | 85 467 | 61 957 |
| Vlastné imanie spolu | 59 276 | 95 884 | 172 572 | 132 514 | 179 293 | 66 957 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 332 000 | 374 190 | 372 929 | 334 163 | 284 927 | 267 985 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 59 177 | 124 926 | 102 585 | 117 203 | 109 428 | 81 450 |
| EBITDA | 78 644 | 151 105 | 131 895 | 139 171 | 116 700 | 102 189 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 53 285 | 115 043 | 97 100 | 112 699 | 108 183 | 78 441 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 42 095 | 90 884 | 76 688 | 88 826 | 85 467 | 61 957 |
| Osobné náklady | 25 318 | 20 134 | 23 495 | 21 720 | 13 953 | 13 895 |
| Odpisy | 19 467 | 26 179 | 29 310 | 21 968 | 7 272 | 20 739 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 54 276 | 0 | 128 884 | 38 688 | 174 293 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MB wash s.r.o.
Prehľad
MB wash s.r.o. (IČO 52310981) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 267 985 €, čo je o 5,9 % menej ako rok predtým (284 927 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 61 957 € (23,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 895 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 161 044 € a vlastné imanie 66 957 € (miera samofinancovania 41,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.