ER Group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 671 | 13 057 | 12 065 | 12 747 | 16 428 | 28 151 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 13 671 | 13 057 | 12 065 | 12 747 | 16 428 | 28 151 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 468 | 1 368 | 608 | 280 | 594 | 1 234 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 512 | 3 203 | 6 689 | 6 457 | 7 467 | 10 834 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 691 | 3 486 | -232 | 1 010 | 3 367 | 11 083 |
| Vlastné imanie spolu | 8 203 | 11 689 | 11 457 | 12 467 | 15 834 | 26 917 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 25 560 | 38 000 | 2 900 | 4 095 | 21 515 | 28 707 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 135 | 4 266 | -148 | 1 345 | 4 057 | 12 401 |
| EBITDA | 2 135 | 4 266 | -148 | 1 345 | 4 057 | 12 401 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 051 | 4 246 | -232 | 1 261 | 3 961 | 12 317 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 691 | 3 486 | -232 | 1 010 | 3 367 | 11 083 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ER Group s. r. o.
Prehľad
ER Group s. r. o. (IČO 52315304) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Dubnica nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 28 707 €, čo je o 33,4 % viac ako rok predtým (21 515 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 083 € (38,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 151 € a vlastné imanie 26 917 € (miera samofinancovania 95,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.