Peter Vaněk - DOBRÉ SLUŽBY, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 718 | 13 324 | 24 221 | 41 853 | 42 533 | 28 734 |
| Neobežný majetok spolu | 7 347 | 22 680 | 28 100 | 26 433 | 20 850 | 1 683 |
| Spolu majetok | 16 065 | 36 004 | 52 321 | 68 286 | 63 383 | 30 417 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 848 | 20 977 | 34 908 | 46 131 | 42 159 | 14 494 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 8 216 | 10 027 | 12 413 | 17 155 | 16 224 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 217 | 1 811 | 2 386 | 4 742 | -931 | -5 301 |
| Vlastné imanie spolu | 13 217 | 15 027 | 17 413 | 22 155 | 21 224 | 15 923 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 51 831 | 71 070 | 93 889 | 83 436 | 77 094 | 58 488 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 716 | 2 769 | 3 114 | 7 252 | 1 467 | -3 339 |
| EBITDA | 9 869 | 4 102 | 5 697 | 8 919 | 4 050 | -1 172 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 667 | 2 558 | 3 020 | 6 003 | 29 | -4 341 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 217 | 1 811 | 2 386 | 4 742 | -931 | -5 301 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 536 | 7 136 |
| Odpisy | 153 | 1 333 | 2 583 | 1 667 | 2 583 | 2 167 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Peter Vaněk - DOBRÉ SLUŽBY, s. r. o.
Prehľad
Peter Vaněk - DOBRÉ SLUŽBY, s. r. o. (IČO 52318125) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bobrovec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: fotografické činnosti (SK NACE 7420). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 58 488 €, čo je o 24,1 % menej ako rok predtým (77 094 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,4 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 5 301 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 136 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 417 € a vlastné imanie 15 923 € (miera samofinancovania 52,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.