ALLIP services s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 803 | 4 139 | 8 624 | 10 182 | 12 130 | 16 212 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 6 718 | 4 886 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 803 | 10 857 | 13 510 | 10 182 | 12 130 | 16 212 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 309 | 2 120 | 4 328 | 621 | 754 | 905 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 669 | 3 319 | 3 551 | 3 972 | 4 333 | 6 057 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 737 | 243 | 444 | 379 | 1 815 | 3 931 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 88 | 175 | 187 | 210 | 228 | 319 |
| Vlastné imanie spolu | 8 494 | 8 737 | 9 182 | 9 561 | 11 376 | 15 307 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 28 288 | 40 634 | 32 729 | 45 031 | 46 527 | 48 073 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 059 | 355 | 689 | 535 | 2 168 | 4 378 |
| EBITDA | 2 059 | 966 | 2 521 | 841 | 2 168 | 4 378 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 046 | 333 | 671 | 505 | 2 155 | 4 354 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 737 | 243 | 444 | 379 | 1 815 | 3 931 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 611 | 1 832 | 306 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ALLIP services s. r. o.
Prehľad
ALLIP services s. r. o. (IČO 52319199) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bytča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné čistiace činnosti (SK NACE 8123). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 48 073 €, čo je o 3,3 % viac ako rok predtým (46 527 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 931 € (8,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 212 € a vlastné imanie 15 307 € (miera samofinancovania 94,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.