Vox Travel s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 113 550 € (73 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 58 370 | 1 751 428 | 1 942 991 | 1 326 116 | 1 356 893 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -36 313 | 163 904 | 30 899 | -46 798 | 15 691 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 103 364 | 67 051 | 170 455 | 201 354 | 41 006 |
| Spolu majetok | 118 555 | 375 251 | 258 968 | 191 526 | 139 625 |
| Záväzky spolu | 46 504 | 139 296 | 52 114 | 31 470 | 77 428 |
| Vlastné imanie spolu | 72 051 | 235 955 | 206 854 | 160 056 | 62 197 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 60 000 | 0 | 113 550 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Vox Travel s. r. o.
Prehľad
Vox Travel s. r. o. (IČO 52319202) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti cestovných kancelárií (SK NACE 7912). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 356 893 €, čo je o 2,3 % viac ako rok predtým (1 326 116 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 691 € (1,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 70 599 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 139 625 € a vlastné imanie 62 197 € (miera samofinancovania 44,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.