SK účtovníctvo s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 750 € (99 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 254 | 18 309 | 16 182 | 15 564 | 10 281 | 16 844 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 1 665 | 1 201 | 271 |
| Spolu majetok | 23 254 | 18 309 | 16 182 | 17 229 | 11 482 | 17 115 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 029 | 1 973 | 2 772 | 3 979 | 3 203 | 5 983 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 660 | 8 725 | 5 837 | 7 910 | 2 750 | 29 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 12 065 | 2 111 | 2 073 | -160 | 29 | 5 603 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 19 225 | 16 336 | 13 410 | 13 250 | 8 279 | 11 132 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 47 928 | 42 218 | 46 443 | 48 557 | 49 433 | 49 025 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 382 | 2 637 | 2 564 | 750 | 336 | 6 619 |
| EBITDA | 14 382 | 2 637 | 2 564 | 944 | 801 | 7 549 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 14 382 | 2 637 | 2 564 | 750 | 378 | 6 619 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 065 | 2 111 | 2 073 | -160 | 29 | 5 603 |
| Osobné náklady | 14 273 | 18 721 | 25 755 | 31 749 | 33 778 | 21 647 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 194 | 465 | 930 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 5 000 | 4 999 | 0 | 5 000 | 2 750 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SK účtovníctvo s. r. o.
Prehľad
SK účtovníctvo s. r. o. (IČO 52319491) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 025 €, čo je o 0,8 % menej ako rok predtým (49 433 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 603 € (11,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 647 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 17 115 € a vlastné imanie 11 132 € (miera samofinancovania 65,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.