Hack IT, s. r. o.Aktívna

IČO 52321266Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Košice - mestská časť Západ

Finančný prehľad

28 172 €+7,3%
Tržby 2025
+18,9%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 10 685 € (51 % z rozdeliteľného zisku).

História
dividendy iné zníženie vlastného imania
202510 685 €
20240 €
20230 €
20220 €+3 516 € iné
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu6 1516 7388 98825 12527 88626 772
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok6 1516 7388 98825 12527 88626 772
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2036159603 0061 8832 247
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov01 1511 1236 54417 11910 318
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)1 151-285 42110 5753 8849 207
Fondy a ostatné vlastné imanie——-3 516———
Vlastné imanie spolu6 1516 1238 02822 11926 00324 525
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)11 8509 15022 40026 00026 25028 172
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 354-96 40012 4494 57811 025
EBITDA1 354-96 40012 4494 57811 025
Výsledok hospodárenia pred zdanením1 354-286 38112 4414 57010 992
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie1 151-285 42110 5753 8849 207
Osobné náklady0009 81014 7962 308
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—000010 685

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Hack IT, s. r. o.

Prehľad

Hack IT, s. r. o. (IČO 52321266) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 28 172 €, čo je o 7,3 % viac ako rok predtým (26 250 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 207 € (32,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 308 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 772 € a vlastné imanie 24 525 € (miera samofinancovania 91,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Hack IT, s. r. o. – IČO 52321266 — icoprofil.sk